KONTAKTIRAJTE NAS








Pronađite nas na mapi


Adresa: MEĐIMURSKE VODE d.o.o.

Matice hrvatske 10 40000 ČAKOVEC

Centrala: 040 373 700

E-mail: voda@medjimurske-vode.hr

Dežurna služba za prijavu kvarova: Čakovec, Mihovljanska 68, tel. 040 370 730

Besplatni telefon: 0800 313 111

 

UPRAVA DRUŠTVA – DIREKTOR –  Vladimir Topolnjak, dipl.ing.
Tajnica direktora: 
Alenka Koroš-Miholček, tel. 040 373 770, fax 040 373 771 
e-mail: tajnica@medjimurske-vode.hr

Tehnički direktor 
Dario Ban, dipl.ing., tel. 040 373 710, e-mail: dario.ban@medjimurske-vode.hr
Voditeljica pravnih i općih poslova 
Biserka Mavrin-Veinović, dipl.iur.,mag.eu.st., tel. 040 373 762, e-mail: biserka.mavrin@medjimurske-vode.hr
Voditelj Odnosa s korisnicima 
Dejan Taradi, dipl.oec., tel. 040 373 732, e-mail: dejan.taradi@medjimurske-vode.hr
Voditelj Nabave 
Željko Bedić, dipl.oec., tel. 040 373 755, e-mail: zeljko.bedic@medjimurske-vode.hr
Voditelj Vodoopskrbe 
Dragutin Vadlja, dipl.ing., tel. 040 370 733 , e-mail: dragutin.vadlja@medjimurske-vode.hr
Voditelj Odvodnje otpadnih voda 
Nevenko Tkalčec, mr.sig., tel. 040 370 735, e-mail: nevenko.tkalcec@medjimurske-vode.hr
Voditelj Pročišćavanja otpadnih voda 
Dražen Golub, ing.rač. tel. 040 364 734, e-mail: drazen.golub@medjimurske-vode.hr
Voditeljica Upravljanja projektima
Lidija Car-Peti, dipl.ing. tel. 040/373-712, e-mail:   lidija.car-peti@medjimurske-vode.hr
Voditeljica Laboratorija
mr. sc. Nada Glumac, dr.vet., tel. 040 364 733, e-mail: nada.glumac@medjimurske-vode.hr
Voditeljica Financija
Violeta Baksa, oec., tel. 040 373 737, e-mail: violeta.baksa@medjimurske-vode.hr
Voditeljica Računovodstva
Danijela Pongrac, mag.oec., tel. 040 373 736, e-mail: danijela.pongrac@medjimurske-vode.hr
Voditeljica Informatike
Nevenka Grošanić, dipl.ing., tel. 040 373 740, e-mail: nevenka.grosanic@medjimurske-vode.hr